Reali nuk përmbahet, sulmon në rrjetet sociale arbitrin pas sfidës me Valencian: Një vendim i paprecedent na…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 3, 2024 | 13:07

Reali nuk përmbahet, sulmon në rrjetet sociale arbitrin pas sfidës me Valencian: Një vendim i paprecedent na…

Sfida mes Valencias dhe realit të Madridit solli shumë polemika, pasi arbitri vendosi të mbyllte ndeshjen pak sekonda para se Belingham të shënonte golin e përmbysjes.

real madrid valencia

Kjo gjë ka sjellë shumë pakënaqësi në kampion e “galaktikëve”, të cilët nuk u përmbajtën në rrjetet sociale, duke sulmuar arbitrin Hezus Gil Manzano.

“Një vendim i paprecedent nga gjykimi pengoi Realin e Madridit nga fitimi në Mestalla”, shkruan klubi “los blancos” në postimin në “Instagram”, duke e quar se tre pikët iu vodhën padrejtësisht skuadrës së Ançelotit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"