Po shkëlqen në tenis, ylli 27-vjeçar drejt martesës me australianen seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 29, 2022 | 23:07

Po shkëlqen në tenis, ylli 27-vjeçar drejt martesës me australianen seksi

Tenisti australian, Nik Kirgios, dhe e dashura e tij, Kostin Hatzi, po bëjnë planet e tyre për martesë. Çifti australian u është përgjigjur pyetjeve të fansave në “Instagram”, ku kanë zbuluar se vitin e ardhshëm jo vetëm që do të shkojnë drejt altarit, por po planifikojnë edhe një fëmijë për të zgjeruar familjen.

_large

Ylli 27-vjeçar që u mposht së fundmi në finalen e “Wimbledon”-it nga Xhokoviç po ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, ndërkohë që Hatzi, edhe pse gjithmonë pranë tenistit, nuk lë pas dore ndjekësit e saj në rrjetet sociale, që janë mahnitur nga fotot e fundit nga pushimet në Karaibe, ku ka rënë në sy fiziku i saj fantastik.

_xlarge

2b538704158c76071e25240ca1fa811e

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"