Po shkëlqen me Real Madridin, Brahim Diaz flet për të ardhmen e tij në kombëtare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2023 | 13:20

Po shkëlqen me Real Madridin, Brahim Diaz flet për të ardhmen e tij në kombëtare

Sulmuesi Brahim Diaz më në fund tregon potencialin e tij të plotë me Real Madridin. Ai arriti të shënojë edhe ndaj Granadës.

-640-0-1701762641x1200-l-maroc-espagne-brahim-diaz-aurait-fait-son-choix-797

Sipas informacioneve të “The Athletic”, futbollisti e ka bërë zgjedhjen e tij përsa i përket kombëtares.

Ai nuk ia mbyll derën Marokut dhe vlerëson përpjekjet për ta bindur të bashkohet me ta, por më tepër e sheh të ardhmen e tij me kombëtaren spanjole.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"