Po shkëlqen me Interin, ylli i ri i zikaltërve përfundon në “radarët” e Realit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 13:56

Po shkëlqen me Interin, ylli i ri i zikaltërve përfundon në “radarët” e Realit

Federiko Dimarko po bën ndoshta sezonin më të mirë të karrierës së tij dhe sigurisht që performancat e tij nuk kanë kaluar pa u vënë re nga klubet më të mëdha të Europës.

dimarko

Sipas “Fichajes” në gjurmët e italianit është vendosur Real Madridi, që po monitoron situatën e anësorit të majtë, i cili ka një kontratë me Interin që skadon në 2026-ën.

Zikaltrit po përgatisin një propozim për rinovimin e 25-vjeçarit për të shmangur çdo lloj tundimi, mbi të gjitha atë madrilen.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"