Po përflitet për një kalim te Milani, Zirkze: Tomori një tmerr, dua të imitoj Ibrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2024 | 21:25

Po përflitet për një kalim te Milani, Zirkze: Tomori një tmerr, dua të imitoj Ibrën

Prej kohësh përflitet një kalim i tij te Milani, por Joshua Zirkze është i fokusuar te Bolonja e tij. Sulmuesi me gjasë do të largohet në verë dhe ka shumë pretendente, por ai nuk pranon të komentojë asgjë.

zirkze

“Në Serinë A mbrojtës si Tomori apo Açerbi kanë qenë ndër më të vështirët me të cilët jam përballur. Kur thonë se ngjaj me Ibrahimoviçni më duket si një kompliment i madh. Nuk është e zakonshme të shohësh një qendërsulmues shtatlartë me teknikë të mirë. Nuk dua te dukem mendjemadh, por po, shoh ngjashmëri mes meje dhe Ibrës”, deklaroi Zirkze.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"