Përforcim në mesfushë, Liverpuli i bën gati ofertën Barcelonës për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 5, 2023 | 19:44

Përforcim në mesfushë, Liverpuli i bën gati ofertën Barcelonës për…

Liverpuli kërkon të përforcojë mesfushën sezonin e ardhshëm dhe opsioni më i mirë është Frenk Kesi.kesi

Sipas “Diario Sport”, të kuqtë i kanë ofruar Barcelonës një ofertë prej 35 milionë eurosh.

Ai u transferua nga Milani tek blaugranat në verë, teksa po kërkohet sërish në Itali, por kësaj here nga Interi.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"