“Përfaqësim sa më pozitiv në kupat e Europës”, Teuta uron Partizanin dhe Egnatian për trofetë e fituar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2023 | 12:31

“Përfaqësim sa më pozitiv në kupat e Europës”, Teuta uron Partizanin dhe Egnatian për trofetë e fituar

Partizani fitoi titullin kampion në Superiore, ndërsa Egnatia ngriti Kupën e Shqipërisë, duke vendosur dy trofetë e këtij sezoni.

Collage Maker-02-Jun-2023-12-30-PM-2918

Për këtë, klubi i Teutës ka zgjedhur që të urojë dy rivalët për këto arritje me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Klubi i Futbollit Teuta dhe Presidenti Edmond Hasanbelli urojnë FK Partizanin për fitimin e titullit kampion për sezonin 2022-2023. Urojmë dhe KF EGNATIA për fitimin e trofeut të Kupës së Shqipërisë. për sezonin 2022-2023. Urime dy presidenteve Gazmend Demi dhe Agim Demrozi, lojtarëve, stafeve teknik dhe drejtuesve të dy klubeve. Ju urojmë Partizanit dhe Egantias përfaqësim sa më pozitiv në kupat e Europës”, shkruan klubi durrsak.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"