Përballja ndaj Korabit, flet mbrojtësi i Maliqit: Fitorja me Pogradecin na çliroi, synojmë maksimumin!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 19, 2021 | 12:51

Përballja ndaj Korabit, flet mbrojtësi i Maliqit: Fitorja me Pogradecin na çliroi, synojmë maksimumin!

Maliqi ka marrë zemër. Pasi mundi Pogradecin, do të tentojë të njëjtën gjë me Korabin. Edhe pse kanë mungesa, shohin si “bonus” faktorin fushë. Mbrojtësi Alsev Dervishaj, për “Panorama Sport”, thotë:

maliqi

“Fitorja me Pogradecin na çliroi. Me cilësinë në organikë, do tentojmë maksimumin me Korabin. Ivani dhe Kame do të vendosin, pasi ndihen mirë kur luajnë në Devoll.

Pastaj kanë Klejdi Rapon nga pas, Maliqi që është asistuesi më i mirë i Kategorisë së Parë”.

ILDI MEROLLI – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"