Përballen ish-skuadra dhe ajo që i ofroi pankinën, Orges Shehi një tifoz special në derbi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 20:13

Përballen ish-skuadra dhe ajo që i ofroi pankinën, Orges Shehi një tifoz special në derbi

Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Partizanit në “Air Albania” kishte një tifoz special në derbi. Orges Shehi ishte në tribunë duke ndjekur ndeshjen mes dy skuadrave të kryeqytetit.

bandicam 2023-12-03 18-27-53-176

Një tifoz special për faktin se Tirana është skuadra të cilën Shehi drejtoi deri dy muaj më parë. Ai është ende “me letra” pjesë e bardhebluve të cilët e kanë etiketuar si të ‘pezulluar” nga detyra dhe jo të shkarkua trajnerin i cili i është drejtuar organeve përkatëse në FSHF për të shkëputur lidhjet me klubin bardheblu.

bandicam 2023-12-03 18-28-38-578

Ndërkohë, gjatë kësaj periudhe, ai kishte biseduar me Partizanin, që kërkoi t’i ofronte atij pankinën e të kuqve për vijimin e sezonit. Një marrëveshje që nuk u konkretizua pikërisht për shkak të problemit të trajnerit me bardheblutë, i cili nuk ka marrë ende zgjidhje.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"