Partizani-Skënderbeu nuk e mbushi stadiumin, zbulohet sa tifozë e ndoqën ndeshjen në “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 18, 2024 | 13:38

Partizani-Skënderbeu nuk e mbushi stadiumin, zbulohet sa tifozë e ndoqën ndeshjen në “Air Albania”

Partizani-Skënderbeu ishte ndeshja e parë e fazës “Final 4”, formati i ri i aplikuar këtë sezon në Superiore.

tifozet e partizanit

Edhe pse një përballje mes vendit të dytë dhe atij të katërt, në “Air Albania” ishin gjithsej 4219 tifozë. Dallohej qartë se tribunat ishin të zhveshura nga stolat dhe tifozët.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"