Partizani shkon me probleme në ndeshjen e fundit, dy titullarë “trembin” të kuqtë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 14:43

Partizani shkon me probleme në ndeshjen e fundit, dy titullarë “trembin” të kuqtë

Pavarësisht se është shumë pranë titullit kampion, pas një fitoreje të rëndësishme ndaj Kastriotit, Partizani shkon me probleme në sfidën e fundit ndaj Teutës në stadiumin “Arena e Demave”.

partizani

Andi Hadroj është dëmtuar në stërvitjen e fundit para ndeshjes dhe vështirë të jetë gati për ndeshjen e fundit.

Ndërkohë, edhe Telushit iu desh të linte fushën i dëmtuar, duke u zëvendësuar nga Menish.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"