Parashikimi i horoskopit 28 shkurt, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 28, 2024 | 8:10

Parashikimi i horoskopit 28 shkurt, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

horoskopi

Dashi

Ju mund të vini re një ndryshim në energji – një ndryshim që është mjaft domethënës. Ky është fillimi i një periudhe katër javore gjatë së cilës duhet të bëni një shtytje të fundit drejt përmbushjes së qëllimeve tuaja vjetore.

Demi

Sot fillon një periudhë e re katër javore për të cilën duhet të jeni shumë të vetëdijshëm. Kjo prirje afatgjatë mund të jetë paksa e ashpër për ju, prandaj bëni kujdes. Njerëz të tjerë po punojnë kundër qëllimeve tuaja.

Binjaket

Keni shumë për të pritur gjatë katër javëve të ardhshme! Sot shënon fillimin e kësaj periudhe të mrekullueshme gjatë së cilës do të arrini shumë në sektorin tuaj të karrierës. Do të bëhen hapa të mëdhenj, madje do të mahniteni.

Gaforrja

Një prirje afatgjatë fillon sot, duke ju kërkuar të merrni më shumë një rol udhëheqës gjatë katër javëve të ardhshme. Drejtojeni energjinë tuaj nga jashtë në vend që ta ktheni atë nga brenda. Përdorni fuqinë e këtyre katër javëve për t’u transformuar dhe për të qenë të guximshëm.

Luani

Ju keni arritur një pikë kthese dramatike në ciklin tuaj vjetor. Për katër javët e ardhshme, do të korrni përpjekjet e gjashtë muajve të fundit. Ju ose do të festoni suksesin tuaj ose do të ndjeni zhgënjimin e dështimit tuaj. Kjo është një kohë kyçe.

Virgjeresha

Jeni në fillim të një periudhe katër javore gjatë së cilës nuk do të ndiheni shumë të lidhur me aspektet e karrierës. Nuk do të rezononi mirë me njerëzit ose situatat me të cilat përfshiheni. Në përgjithësi, kjo është një kohë rritjeje. Jini të hapur ndaj saj.

Peshorja

Sot fillon një periudhë fantastike katër-javore që nis një fazë të re të mrekullueshme në karrierën tuaj. Kjo është mundësia juaj e madhe për të ecur përpara me qëllimet vjetore. Ju mund të arrini shumë gjatë kësaj periudhe jashtëzakonisht të lartë energjie.

Akrepi

Sot shënon fillimin e një periudhe katër javore që ju kërkon të vendosni më shumë argëtim dhe kreativitet në karrierën tuaj. Lëreni punën tuaj të jetë një zgjatim i vetë-shprehjes suaj krijuese. Përdoreni këtë kohë për të lënë shpirtin tuaj artistik të shkëlqejë.

Shigjetari

Kjo është një ditë e mrekullueshme për ju në shumë nivele. Më e rëndësishmja është fakti që filloni një fazë të re katër-javore. Kjo fazë ju inkurajon të kombinoni përpjekjet tuaja me të tjerët. Prirjet tuaja do të jenë pasuria juaj më e madhe.

Bricjapi

Ndërsa fillon një cikël i ri katërjavor, ju ndjeni se keni nevojë të hidhni një hap nga foleja. Gjatë kësaj faze të re në ciklin vjetor, ju duhet të dilni jashtë me besim. Mos shiko prapa. Në vend të kësaj, shikoni me besim drejt së ardhmes.

Ujori

Për katër javët e ardhshme është një kohë kur duhet të mbillni farat që dëshironi të shihni të rriten gjatë vitit të ardhshëm. Kjo është një kohë për të hequr dorë nga e vjetra në mënyrë që të paralajmëroni diçka të re në jetën tuaj.

Peshqit

Për katër javët e ardhshme, ka të ngjarë të ndjeni një qetësi në energjinë tuaj. Mos i bëni shumë presion vetes për të arritur diçka të rëndësishme. Ky do të jetë më shumë se një muaj për t’u argëtuar sesa për t’u shqetësuar për situatën e karrierës apo të punës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"