Paraqitje dinjitoze për dyshen Asllani-Gjimshiti, zbuloni notat dhe statistikat e futbollistëve shqiptarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 29, 2024 | 0:15

Paraqitje dinjitoze për dyshen Asllani-Gjimshiti, zbuloni notat dhe statistikat e futbollistëve shqiptarë

Kristjan Asllani dhe Berat Gjimshiti ishin titullarë në duelin mes Interit dhe Atalantës që u fitua nga skuadra e Inzagit me rezultatin 4-0. 

ASLLANI GJIMSHITIIII

Të dy futbollistët shqiptarë zhvilluan paraqitje dinjitoze, teksa qëndruan në fushë gjatë gjithë takimit. Asllani në fund të sfidës u vlerësua nga “Sofa Score” me notën 7 ndërsa Berat Gjimshiti me notën 6.5. 

Mbrojtësi i Kombëtares fitoi plot 6 nga 8 duelet me kundërshtarët, ndërsa për sa i përket statistikave të Asllanit, bien në sy pasimet e sakta, plot 75 nga 77 në total.  

ASLLANI GJIMSHITI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"