Panik për Elseid Hysaj, Ferrari i merr flakë teksa ishte në makinë me vjehrrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 12, 2024 | 10:34

Panik për Elseid Hysaj, Ferrari i merr flakë teksa ishte në makinë me vjehrrin

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptar, Elseid Hysaj ka kaluar momente frike pasi makina e tij “Ferrari” mori flakë papritur. Lojtari i kombëtares dhe vjehrri i tij ishin brenda në makinë gjatë momentit që Ferrari mori flakë, ndërsa bashkëshortja ishte jashtë.074647850-d74fc44e-79b4-4d39-ac22-276bd764322a

Për disa çaste, Hysaj dhe vjehrri i tij nuk po arrinin të dilnin me dyert që u mbyllën në mënyrë automatike. Por, për fat të mirë kjo ngjarje kaloi pa pasoja pasi makina u dëmtua totalisht.

Vetë mbrojtësi në një prononcim të shkurtër për “Il Messaggero” bëri të ditur se zjarri mund të ishte shkaktuar nga një difekt i fabrikës në momentin e prodhimit.

“Makina mori flakë në mënyrë të papritur, për fat të mirë askush nuk u lëndua. Ia dolëm që t’i shpëtonim në kohë rrezikut, besoj se bëhet fjalë për një problem të fabrikës”, u shpreh Hysaj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"