Paguhej si nxitëse tifozësh në NBA, Rufo tregon si ka shkelur kontratën duke fjetur me basketbollistë të famshëm

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 7, 2023 | 17:32

Paguhej si nxitëse tifozësh në NBA, Rufo tregon si ka shkelur kontratën duke fjetur me basketbollistë të famshëm

NBA nuk është vetëm basketboll. Shumë më tepër fshihet pas kamerave. Lojtarët gëzojnë lavdi të pabesueshme, gjueti të pafund dhe magjepsje që shumë do të donin. Xhen Rufo e ka parë nga afër se si duket.

a

Ajo është një ish-tifoze e Bruklin Nets, e cila ishte anëtare e grupit të tifozëve të tyre nga viti 2011 deri në 2015. Tetë vjet më parë, ajo u ngop me punën  e saj dhe shkoi në ujëra të tjera, në industrinë e filmave.

Pak ditë më parë ajo ishte e ftuar në “The Danny and Leo Shoë”, ku përshkroi jetën e një tifozeje dhe foli për eksperiencat e saj.

Ajo zbuloi se ka fjetur me lojtarët e Nets gjatë karrierës së saj si tifo, edhe pse kjo ishte rreptësisht e ndaluar me kontratën e saj.

B

-“Na pengonin të takoheshim me lojtarët, sepse thonin se kjo ndikon në talentin dhe performancat tona. Unë nuk jam dakord me këtë. Mendoj se mund të jem e talentuar dhe seksualisht aktive dhe nuk mendoj se kjo e zvogëlon besueshmërinë time apo asgjë. E bëra gjithsesi. Kam bërë seks me disa lojtarë të Bruklin Nets”, tha Rufo.

Ndryshe nga puna e saj si kapoultrase, nxitëse tifozësh, basketbollistët mund të bëjnë çfarë të duan, kështu që askush nuk i fajësoi ata për lidhjen me tifozët.

“Ata nuk e kanë atë rregull në kontratë. Ata mund të bëjnë çfarë të duan”, sqaron Xhen Rufo.

Ajo nuk ka dashur të tregojë se me kë ka fjetur në fund, por ka bërë të ditur se ata ishin basketbollistë të famshëm.

C

D

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"