Pagesa të prapambetura prej vitit 2016, Bakaj çon kroatët në CAS

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 24, 2024 | 22:03

Pagesa të prapambetura prej vitit 2016, Bakaj çon kroatët në CAS

Elis Bakaj ka çuar në CAS skuadrën kroate të RNK Split. Ish-lojtari i Kombëtares shqiptare dhe i shumë klubeve të njohura në vendin tonë është tërhequr nga futbolli i luajtur më 2022.

bakaj

Ndërkohë në 26.04.2024, Bakaj ka seancën e parë me përfaqësuesit e klubit kroat që si duket nuk e kanë shlyer financiarisht deri në fund Bakajn. Sulmuesi anësor ka luajtur me RNK Split në vitin 2016.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"