Operacioni “fshesa” te Partizani, klubi ndërpret kontratën me 4 futbollistë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Nëntor 22, 2017 | 13:20

Operacioni “fshesa” te Partizani, klubi ndërpret kontratën me 4 futbollistë

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në Facebook, klubi i Partizanit ka komunikuar ndërprerjen e kontratës me marrëveshje me katër futbollistët, Romeo Shahinasi, Andrea Salvaxhio, Erik Herrera dhe Milan Basrak.

23231172_734252446769154_7359951800125299232_n

NJOFTIMI I KLUBIT

Klubi falenderon lojtarët Romeo Shahinas, Andrea Selvagio, Eric Herrera dhe Milan Basrak për kontributin e dhënë me fanelën e Partizanit. Katër lojtarët e afruar përgjatë merkatos së verës kanë gjetur marrveshjen me drejtuesit e klubit duke mbyllur përgjatë ditës së sotme me mirëkuptim aventurën me 15-të herë kampionët e vendit.

Klubi i uron njëkohësisht lojtarëve të ndihen krenarë që kanë veshur fanelën e kuqe të Partizanit, dhe suksese të mëtejshme në karrierën e tyre sportive.

pARTIZANI


www.minuta90.com