Nuk po kalon një formë të mirë te Çelsi, Interi gati të transferojë ish-futbollistin e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 31, 2023 | 14:45

Nuk po kalon një formë të mirë te Çelsi, Interi gati të transferojë ish-futbollistin e Milanit

Pier-Emerik Aubamejang nuk po kalon një formë të mirë te Çelsi, me sulmuesin që tashmë nuk grumbullohet më nga trajneri Poter.

aubamejang

Largimi i 33-vjeçarit duket i pashmangshëm nga “Stamford Bridge” dhe ai ka nisur menjëherë punën për të gjetur një tjetër skuadër.

Siç raportojnë mediat angleze, Aubamejang mund të rikthehet sërish në Milano, kësaj radhe te Interi.

Klubi zikaltër po mendon të transferojë sulmuesin nga Gaboni, duke e parë si një alternativë për repartin ofensiv.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"