Nuk po gjejnë hapësira te kuqezinjtë, Milani gati të shesë dy lojtarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 28, 2023 | 10:45

Nuk po gjejnë hapësira te kuqezinjtë, Milani gati të shesë dy lojtarë

Milani nuk po mendon vetëm për merkaton hyrëse, por edhe për atë dalëse në dritaren e kësaj vere.

balo ture rebic

“La Gazzetta dello Sport” raportonte se mes lojtarëve që mund të largohen nga kampionët e Italisë në fund të këtij sezoni janë edhe Ante Rebiç dhe Fode Balo-Ture, për të cilët ka interes jashtë Italisë.

Nga shitja e mundshme e sulmuesit kroat dhe mbrojtësit senegalez “djalli” mund të përfitojë disa milionë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"