Nuk po arrin të fitojë vendin e titullarit, Muja “vuan” në Turqi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2024 | 23:38

Nuk po arrin të fitojë vendin e titullarit, Muja “vuan” në Turqi

Aventura e Arbnor Mujës në Turqi nuk po shkon siç duhet. Anësori i sulmit u transferua nga Antverpi te Samsunspori, një ekip që po lufton për mbijetesën.

MUJA

Por, deri tani Muja nuk po arrin të fitojë vendin e titullarit, pasi në 7 ndeshje të luajtura, pesë prej tyre i ka nisur nga stoli dhe ato dy që është aktivizuar titullar, trajneri e ka zëvendësuar në pjesën e dytë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"