Nuk ka fitues mes Burrelit dhe Apolonisë, fierakët marrin një pikë në minutat e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 6, 2022 | 15:54

Nuk ka fitues mes Burrelit dhe Apolonisë, fierakët marrin një pikë në minutat e fundit

Burreli dhe Apolonia janë ndarë në një barazim 1-1 në sfidën e parafundit të javës së nëntë të Kategorisë së Parë.

topi-kategoria-e-pare

Deri në minutën e 88’, ishin vendasit të cilët po udhëhiqnin sfidën me një gol të Stanës, por më pas fierakët barazuan me Gjatën.

Kështu Burreli ndodhet në vendin e 9, ndërsa Apolonia në të 10-in.

FT| BURRELI 1-1 APOLONIA

Stana 69′ / Gjhata 88′

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"