Nuk ka fituar turne të madh, tenistja kazake shkëlqen më shumë jashtë fushave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 28, 2024 | 11:59

Nuk ka fituar turne të madh, tenistja kazake shkëlqen më shumë jashtë fushave

Gjithnjë tenisi, përveç lojtareve të forta, ka sjellë edhe vajza bukuroshe, që jo pak herë kanë tërhequr vëmendjen e publikut, si në stadiumet ku luajnë, ashtu edhe jashtë fushës.

julia 2

Së fundmi, vëmendjen maksimale e ka marrë kazakja Julia Putintseva, e cila ndonëse nuk ka fituar ndonjë grand slem të madh deri tani, shpesh është në qendër të vëmendjes pikërisht nga format fizike, duke përfunduar edhe në mediat rozë ndërkombëtare.

julia 3

Aventura e Julia Putintsevas në Majemi Open u ndërpre në çerekfinale, e kaluar nga bjellorusia Viktoria Azarenka. Megjithatë, 29-vjeçarje kazake nuk është dorëzuar dhe tani po mendon për garat e radhës.

julia

Njëkohësisht, duke pozuar për kopertina të ndryshme dhe duke postuar në rrjetet sociale foto të ndryshme, jo vetëm që ka rritur imazhin e vet, por edhe përfiton nga ana monetare.

jul

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"