Nuk është vetëm De Biazi! Edhe ish-trajneri i Tiranës kandidat për stolin e Kosovës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 23, 2023 | 16:44

Nuk është vetëm De Biazi! Edhe ish-trajneri i Tiranës kandidat për stolin e Kosovës

Primoz Gliha nuk është më trajner i përfaqësueses së Kosovës dhe tashmë këta duhet të nisin nga puna për të gjetur zëvendësuesin e tij sa më shpejt. 

Dao bih sto j...nih mostova za jedan život": Blaž Slišković Baka, veliki životni intervju u novom Nedeljniku - Nedeljnik

Përveç Xhani De Biazit, emri i ka dalë edhe një ish-trajneri që ka qenë më përpara në Shqipëri. Bëhet fjalë pë ishin e Tiranës, Blazh Slishkoviç. Lajmi është bërë i ditur nga media boshnjake sportske.ba.

Boshnjaku ka drejtuar Tiranën në vitin 2008, duke qëndruar 6 muaj në pankinë (korrik-dhjetor).

Tani pritet të shohim në vijim nëse ai do të drejtojë përfaqësuesen e Kosovës apo do të qarkullojnë emra të tjera.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"