Nudo nga krevati, tifozja e Juventusit ngre temperaturat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 10, 2023 | 21:31

Nudo nga krevati, tifozja e Juventusit ngre temperaturat

Me më shumë se 30 milionë fansa në “Instagram”, Emili Ratajkovski, tifoze e juventusit, është një prej modeleve më të preferuara dhe më të ndjekura në botë.

emily

32-vjeçarja amerikane shpeshherë provokon edhe me foto nudo, teksa në një prej postimeve të fundit në rrjetin social ka menduar që t’i ngrejë temperaturat, teksa shfaqet e zhveshur në krevat.

 

EMILI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"