Një tjetër “firo” te Laçi, largohet edhe futbollisti kosovar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 1, 2018 | 11:43

Një tjetër “firo” te Laçi, largohet edhe futbollisti kosovar

Pas Qaqit dhe Rexhinaldos, futbollisti kosovar Arbër Shala është i larguari i radhës nga skuadra e Laçit. Ish-futbollisti i Gjilanit, i cili për 2 vite ka qenë pjesë e kurbinasve, ka ndërprerë bashkëpunimin.

Shala

Mbrojtësi i majtë, tashmë është për pushime në Kosovë dhe së shpejti do të vendos për të ardhmen e tij, e që duket të jetë sërish kampionati shqiptar por duke mos mbyllur mundësinë për rikthim në futbollin kosovar.

Shala2

www.minuta90.com