Ngjarje tragjike! Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur i Butrintit gjatë një ndeshje miqësore mes veteranëve (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 13, 2024 | 23:01

Ngjarje tragjike! Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur i Butrintit gjatë një ndeshje miqësore mes veteranëve (VIDEO)

Një lajm i trishtë vjen nga Saranda, ku një nga ikonat e futbollit sarandiot, është ndarë nga jeta sot në mënyrë tragjike teksa po luante një ndeshe miqësore mes veteranëve.

asdsaddasasddasadsdas

Klubi i Butrintit kishte organizuar një ndeshje miqësore mes lojtarëve të viteve 80-90 dhe një grupi ish-futbollistësh grekë të qytetit të Athinës. Gjatë ndeshjes, ish-portieri Fredi Mërkuri ka pësuar kolaps dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Por ai nuk ia ka dalë pas kësaj situate të përjetuar në fushën e lojës, duke u ndarë nga jeta në mënyrë tragjike.

fredi merkuri

“Panorama Sport” u shpreh ngushëllimet familjarëve për humbjen e njeriut të tyre të dashur.

SHIH VIDEON

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"