Nga s*ksi me Ronaldon te suksesi në “OnlyFans”, Daniela Çavez nuk përmbahet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 27, 2024 | 21:18

Nga s*ksi me Ronaldon te suksesi në “OnlyFans”, Daniela Çavez nuk përmbahet

Me rreth 20 milionë fansa, Daniela Çavez është një prej modeleve më të famshme të “Instagram”.

bandicam 2024-04-27 21-07-16-383

34-vjeçarja nga Kili kohë më parë pushtoi kronikat rozë edhe për deklaratat e saj të bujshme, teksa shprehej se kishte bërë seks më Kristiano Ronaldo dhe se kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

bandicam 2024-04-27 21-07-33-594

Modelja është gjithashtu pjesë e faqes më pullë të kuqe, “OnlyFans”, ndërsa vijon me postime të nxehta edhe në “Instagram”, me foto në limitet e censurës.

bandicam 2024-04-27 21-07-35-870

bandicam 2024-04-27 21-07-55-185

bandicam 2024-04-27 21-08-06-020

bandicam 2024-04-27 21-08-09-893

bandicam 2024-04-27 21-08-18-604

bandicam 2024-04-27 21-08-54-856

bandicam 2024-04-27 21-09-04-003

bandicam 2024-04-27 21-09-07-078

bandicam 2024-04-27 21-09-11-930

bandicam 2024-04-27 21-09-16-349

bandicam 2024-04-27 21-09-25-342

bandicam 2024-04-27 21-09-32-236

bandicam 2024-04-27 21-09-55-961

bandicam 2024-04-27 21-10-03-273

bandicam 2024-04-27 21-10-11-486

bandicam 2024-04-27 21-10-25-681

bandicam 2024-04-27 21-10-30-867

bandicam 2024-04-27 21-10-37-444

bandicam 2024-04-27 21-10-48-437

bandicam 2024-04-27 21-10-56-795

bandicam 2024-04-27 21-11-01-859

bandicam 2024-04-27 21-11-10-491

bandicam 2024-04-27 21-11-25-285

bandicam 2024-04-27 21-11-38-759

bandicam 2024-04-27 21-12-25-500

bandicam 2024-04-27 21-12-28-264

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"