Nga se*si me Ronaldon te llogaria në “OnlyFans”, modelja latine nuk përmbahet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 9, 2024 | 23:35

Nga se*si me Ronaldon te llogaria në “OnlyFans”, modelja latine nuk përmbahet

Kohë më parë Daniela Çavez pushtoi kronikat rozë, pasi deklaroi publikisht se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, madje duke u shprehur se e kishte gjithçka të dokumentuar me video.

daniella_chxvez_cristiano_ronaldo_lionel_messi_twitter_crop1677439676701.jpg_1546398727

Por 34-vjeçarja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes, si një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale, me rreth 20 milionë fansa vetëm në “Instagram”.

2222

Modelja latina është gjithashtu edhe pjesë e platformës për të rritur “OnlyFans”, aty ku regjistron më mbi 241 mijë të abonuar dhe shfaqet pa censurë.

4444 5555 111 3333

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"