Nga Olsi Rama te Skënder Gega e Xhaferi, sa shumë personazhe të rëndësishme në tribunën e “Elbasan Arenës”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 1, 2023 | 20:20

Nga Olsi Rama te Skënder Gega e Xhaferi, sa shumë personazhe të rëndësishme në tribunën e “Elbasan Arenës”

Personazhe të ndryshëm të botës së futbollit janë të pranishëm në “Elbasan Arena” për të ndjekur finalen e Kupës së Shqipërisë mes Tiranës dhe Egnatias.

VIP

Në tribunën VIP bie në sy prania e emrave të rëndësishëm si trajnerët Skënder Gega dhe Dritan Mehmeti,  drejtorët sportiv, Elton Marini dhe Elvis Plori, drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama si dhe presidenti i Vllaznisë, Alban Xhaferi.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"