Në pritje të ëmbël, gruaja e Kurtua është një nënë e ardhshme seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 29, 2024 | 12:02

Në pritje të ëmbël, gruaja e Kurtua është një nënë e ardhshme seksi

Tibo Kurtua nuk po kalon një moment të mirë në karrierë. Pas lënies jashtë nga Belgjika vitin e kaluar, erdhi dëmtimi me Realin e Madridit dhe në momentin që tani në mars u rikuperua dhe kërkonte rikthimin në fushë, pësoi dëmtim në tendinën e këmbës tjetër.

herzig

Për pasojë, sezon i mbyllur për gardianin në La Liga dhe asnjë shans për Euro2024. Po nëse në fushë nuk i kanë ecur gjërat, jashtë Kurtua po jeton momentet më të mira të jetës. Pas kërkesës për martesë në Pozitano të Italisë dhe dasmës në Kanë, është koha për pritje të ëmbël për portierin e Real Madridit dhe Mishel Gerzig.

herzig 2

Të dy janë shumë të lumtur dhe janë në pritje të ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë.

herzig 3

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"