Në pozicione provokuese, binjaket franceze nuk përmbahen me fotot e tyre s*eksi në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 14, 2024 | 16:33

Në pozicione provokuese, binjaket franceze nuk përmbahen me fotot e tyre s*eksi në rrjetet sociale

Binjaket Matild dhe Polin Tanto njihen si ndër modelet më seksi dhe më ndjekura të “Instagram”-it, teksa të dyja së bashku regjistrojnë rreth 14 milionë fansa në rrjetin social.

bandicam 2024-05-14 16-17-50-613

Bukuroshet franceze, të cilat gjithashtu janë edhe pjesë e faqes “OnlyFans”, shfaqen në poza tepër provokuese dhe më seksi se kurrë.

bandicam 2024-05-14 16-17-54-772

Disa vite më parë ato përfunduan edhe në kronikat rozë si pjesë e festave të shfrenuara të organizuara në Paris nga futbollisti brazilian, Nejmar.

bandicam 2024-05-14 16-18-12-125

bandicam 2024-05-14 16-18-18-339

bandicam 2024-05-14 16-18-23-579

bandicam 2024-05-14 16-18-32-514

bandicam 2024-05-14 16-18-55-903

bandicam 2024-05-14 16-19-05-950

bandicam 2024-05-14 16-19-16-780

bandicam 2024-05-14 16-19-35-711

bandicam 2024-05-14 16-19-40-259

bandicam 2024-05-14 16-19-50-737

bandicam 2024-05-14 16-19-57-358

bandicam 2024-05-14 16-20-03-536

bandicam 2024-05-14 16-20-18-784

bandicam 2024-05-14 16-20-35-916

bandicam 2024-05-14 16-20-45-141

bandicam 2024-05-14 16-20-54-492

bandicam 2024-05-14 16-21-16-436

bandicam 2024-05-14 16-23-13-949

bandicam 2024-05-14 16-23-36-853

bandicam 2024-05-14 16-23-57-736

bandicam 2024-05-14 16-24-21-764

bandicam 2024-05-14 16-24-53-237

bandicam 2024-05-14 16-25-14-680

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"