Ndryshime nga porta në sulm, si pritet të rreshtohet Egnatia kundër Laçit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 20, 2024 | 9:20

Ndryshime nga porta në sulm, si pritet të rreshtohet Egnatia kundër Laçit

Trajneri Edlir Tetova pritet t’i besoj sërish modulit 4-3-3 kundër Laçit.

egnatia

Në Sherrin e pezulluar, e zëvendëson Ilir Dobjani. Për kavajasin kjo është ndeshja e dytë, pas asaj kundër Skënderbeut në fazën e dytë.

Në mbrojtje Ndreca dhe Fangaj do të luajnë nga krahët ndërsa në qendër Dylis do të plotësojë repartin me Malotën. Aleksi, Zejnullai dhe Fernando do të luajnë në mesfushë. Në sulm Xhoel dhe Drame do të jenë pas sulmuesit Montenegro.

HHF

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"