Ndodh në Kategorinë e Parë/ Sulmuesi u tregon emrin dhe numrin e fanellës, tifozët e godasin me shishe dhe… atlete

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2023 | 17:37

Ndodh në Kategorinë e Parë/ Sulmuesi u tregon emrin dhe numrin e fanellës, tifozët e godasin me shishe dhe… atlete

– Atmosferë elektrizuese në “Loni Papuçiu”. Afro 500 tifozë fierakë ishin të pranishëm.

Apolonia korabi

– Nuk munguan as tifozët dibranë, ndonëse të pakët në numër ata kishin ardhur në mbështetje të ekipit të tyre të zemrës.

– Sulmuesi Markovanbasten, Çema, hesht njëherë e mirë tifozët fierakë, madje feston përpara tyre duke u treguar emrin dhe numrin në fanellë.

– Tifozët fierakë “eskalojnë” me një kor sharjesh drejt tij, por edhe me shishe e atlete.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"