Ndeshja formale me Vllazninë, Skënderbeu me rrotacion kundër shkodranëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2024 | 16:11

Ndeshja formale me Vllazninë, Skënderbeu me rrotacion kundër shkodranëve

Skënderbeu po stërvitet në Durrës për ndeshjen me Vllazninë, e vlefshme për vendin e 3-të të kampionatit.

skenderbeu

Për bardhekuqtë nuk ka ndonjë vlerë kjo ndeshje dhe nuk ka ndonjë angazhim maksimal. Duke qenë një ndeshje formale, të premten trajneri Ivan Gvozdenoviç mund të bëjë rotacion, duke aktivizuar lojtarë që kanë pasur më pak minuta në kampionat.

“Bërthama” e grupit Ndryshimet do të ruhet, por mund të ketë 3-4 ndryshime.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"