Natalia Rodrigez, një nga gratë më s*ksi të futbollistëve në botë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 13, 2024 | 21:15

Natalia Rodrigez, një nga gratë më s*ksi të futbollistëve në botë

Natalia Rodrigez është gruaja tepër e bukur e sulmuesit të Barcelonës, Rafinja.

bandicam 2024-05-13 21-02-22-126

Natalia është 23 vjeçe, nga Brazili dhe është një influencer në “Instagram”, ku ka qejf të tregojë jetën e saj luksoze si dhe ndonjëherë format trupore që i rezervon vetëm për bashkëshortin.

bandicam 2024-05-13 21-02-19-411

Çifti e filloi lidhjen e tyre në verën e vitit 2021, por kanë që adoleshentë që njihen. Për 9 vite ato kanë qenë shokë të ngushtë, dhe më pas kjo lidhje kaq e fortë u kthye në romantike. Natalia është një nga gratë më seksi të futbollistëve nëpër botë.

bandicam 2024-05-13 21-02-32-710

bandicam 2024-05-13 21-03-00-393

bandicam 2024-05-13 21-03-17-423

bandicam 2024-05-13 21-04-06-555

bandicam 2024-05-13 21-04-15-582

bandicam 2024-05-13 21-04-19-351

bandicam 2024-05-13 21-04-31-052

bandicam 2024-05-13 21-04-58-030

bandicam 2024-05-13 21-05-04-985

bandicam 2024-05-13 21-05-32-462

bandicam 2024-05-13 21-05-42-618

bandicam 2024-05-13 21-05-53-418

bandicam 2024-05-13 21-06-13-314

bandicam 2024-05-13 21-06-25-829

bandicam 2024-05-13 21-06-32-245

bandicam 2024-05-13 21-06-50-401

bandicam 2024-05-13 21-07-04-125

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"