Mungesat e vetme ndaj Vllaznisë janë tifozët, ja formacioni i mundshëm i Egnatias

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 10, 2023 | 10:18

Mungesat e vetme ndaj Vllaznisë janë tifozët, ja formacioni i mundshëm i Egnatias

Përballja e sotme, e cila do të nisë në orën 14:00 në stadiumin e Egnatias, do të luhet pa tifozë, pas dënimit që Komisioni i Disiplinës i ka dhënë klubit rrogozhinas.

344608522_563245495935388_2931905958768888074_n

Kjo është një pengesë për vendësit, por lajmi i mirë është se përreth stadiumit ka disa ndërtesa të larta dhe pemë, që janë shfrytëzuar në të shkuarën nga tifozët për të mbështetur skuadrën.

E njëjta gjë me shumë mundësi do të ndodhë edhe sot. Përsa i përket skuadrës, trajneri Tetova konfirmoi që grupi është i plotë dhe nuk do të ketë mungesa.

jdshnd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"