Mungesa tek të dyja skuadrat, si priten te rreshtohen Arsenali dhe Çelsi në derbi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 23, 2024 | 13:35

Mungesa tek të dyja skuadrat, si priten te rreshtohen Arsenali dhe Çelsi në derbi

Takehiro Tomijasu mund të rikthehet për Arsenalin pasi humbi ndeshjen e së shtunës ndaj Uolvesit për shkak të një goditjeje.

GJ

Jurrien Timber është e vetmja mungesë, ndërsa mbrojtësi vijon rikuperimin e tij nga një dëmtim në gju.

Çelsi ka të ngjarë të jetë pa Kol Palmerin, i cili vijon të jetë i sëmurë që nga humbja e së shtunës në Kupën FA me Sitin. Malo Gusto dhe Ben Çiluell do të vlerësohen para ndeshjes.

GFJJ

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"