Mungesa të shumta tek Egnatia, Tetova me “dhimbje koke” kundër Dinamos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 28, 2024 | 12:28

Mungesa të shumta tek Egnatia, Tetova me “dhimbje koke” kundër Dinamos

Egnatias, përveç Gjatës dhe Leminës, që janë të dëmtuar, do t’i mungojnë edhe dy titullarë të tjerë fiks kundër Dinamos.

428693876_377317868419513_2884992441171902884_n

Bëhet fjalë për Albano Aleksin dhe Edison Ndrecën, të cilët mbushën numrin e katër kartonëve dhe humbasin në këtë mënyrë një duel ndaj një skuadre pretendente për katërshen.

Gjithsesi, është fakt se Edlir Tetova ka një skuadër mjaft të plotë dhe do të kërkojë zgjidhje të tjera për betejën e radhës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"