Moviola e Erzeni-Vllaznia, vendime të drejta në Rrogozhinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2024 | 14:20

Moviola e Erzeni-Vllaznia, vendime të drejta në Rrogozhinë

Në sfidën e djeshme mes Erzenit dhe Vllaznisë ka pasur një rast me moviolë.

417507683_909092154558797_1407269840185488552_n

Në minutën e 24-rt, Zeka godet nga jashtë zone. Topi shkon te Stojanoviç dhe më pas te Balaj që ishte ndoshta me dorë të hapur.

Vendësit kërkojnë penallti, por gjyqtari vazhdon lojën. Vendim i drejtë. Balaj e ka dorën e mbledhur njëlloj si Stojanoviçi.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"