Moviola e Egnatia-Laçi/ Yzeiraj nuk gabon, penalltia për rrogozhinasit ishte e drejtë (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 12, 2024 | 11:02

Moviola e Egnatia-Laçi/ Yzeiraj nuk gabon, penalltia për rrogozhinasit ishte e drejtë (VIDEO)

Rasti i vetëm i diskutueshëm i ndeshjes Egnatia-Laçi ishte 11-metërshi i akorduar për rrogozhinasit pasi Ajdi Dajko goditi sulmuesin Montenegro në minutën e 63- të.

hgjghj

Arbitri Yzeiraj ka parë gjithçka mirë dhe akordoi penalltinë, që pati edhe një konfirmim me VAR-in. (VIDEO)

Një tjetër moment ishte ndërhyrja e Qatos në mesfushë ndaj Xhemajlit që rrezikoi pak me këmbët e ngritura, por u ndëshkua me karton të verdhë. Edhe këtu vendimi ishte i drejtë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"