Moti i keq në fundjavë, FSHF ndryshon orarin e ndeshjeve. Ja kur luan Superiorja, Kategoria e Parë dhe e Dytë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 2, 2023 | 23:57

Moti i keq në fundjavë, FSHF ndryshon orarin e ndeshjeve. Ja kur luan Superiorja, Kategoria e Parë dhe e Dytë

Departamenti i Garave në FSHF bën me dije se për shkak të motit të keq që është parashikuar në fundjavë në vendin tonë do të ketë një ndryshim në oraret e ndeshjeve të kampionateve kombëtare.

FSHF

Sipas këtij vendimi, të gjitha ndeshjet që janë programuar për t’u luajtur në orën14:00 në kampionatet “Abissnet Superiore”, Kategoria e Parë dhe Kategoria e Dytë, do të nisin 30 minuta më herët.

Të gjitha këto ndeshje do të startojnë në orën 13:30.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"