Moshat U-17 dhe U-19/ Derbi në Kupën e Shqipërisë, mësoni çiftet për gjysmëfinalet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 25, 2021 | 17:30

Moshat U-17 dhe U-19/ Derbi në Kupën e Shqipërisë, mësoni çiftet për gjysmëfinalet

U hodh në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, shorti për ndeshje gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, për moshat U-17 dhe U-19.

sulejmani-marjus

Ndeshjet do të zhvillohen ditën e mërkurë më 27 janar, në Kompleksin Internacional në Pezë Helmës. Goglat vendosën në U-17 vendosën, Sh. F Pepa-Akademia e Futbollit dhe Vora-Shënkolli, ndërsa për U-19 shorti vendosi Vllazninë përballë Shënkollit dhe Partizanin përballë Tiranës.

Gjysëmfinalet për grupmoshën U-17:

Sh.F. Pepa – Akademia e Futbollit / E mërkurë, Kompleksi Internacional
Vora – Shënkolli  / E mërkurë, Kompleksi Internacional

Gjysëmfinalet për grupmoshën U-19:

Vllaznia – Shënkolli / E mërkurë, Kompleksi Internacional
Partizani – Tirana  / E mërkurë, Kompleksi Internacional

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"