MOSHAT U-15/ Tirana dhe Partizani nuk falin, ndërsa Akademia e Futbollit thyen Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 10, 2020 | 21:05

MOSHAT U-15/ Tirana dhe Partizani nuk falin, ndërsa Akademia e Futbollit thyen Vllazninë

U luajtën këtë fundjavë ndeshjet për moshat U-15, të vlefshme për xhiron e 12-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"