Momente tensioni në Kategorinë e Parë, për një penallti pushtohet fusha (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 19, 2021 | 17:06

Momente tensioni në Kategorinë e Parë, për një penallti pushtohet fusha (VIDEO)

Ndeshja mes Maliqit dhe Korabit në Kategorinë e Parë përfundoi me shumë tensione. Shkak u bë një penallti e fituar nga vendasit në minutat e fundit të ndeshjes.

maliqi-korabi

Deri në ato momente Korabi po kryesonte dhe gjyqtari Bylykbashi akordon penallti ne minutën 90+4′. Kjo bëri që stafi i miqve të mos përmbahej dhe të gjithë u futën në fushën e lojës.

Penalltia u kthye në gol nga mbrojtësi Paoli Ivani dhe ndeshja përfundoi barazim mes tensioneve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"