Momente të vështira për portierin e PSG-së, 29-vjeçari kalon sërish në koma 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 22:18

Momente të vështira për portierin e PSG-së, 29-vjeçari kalon sërish në koma 

Rëndohet sërish gjendja e portierit të PSG-së Serxhio Riko, i cili u rrëzua dhe u godit nga kali në kokë, disa ditë më parë. 29-vjeçari ndodhet i shtruar në një spiatal në Sevilja, ndërkohë që së fundmi raportohet se Riko është kthyer sërish në koma, ndërsa nuk dihen të tjera detaje. 

RIKO

“Serxio Riko  mbetet në gjendje të rëndë, i shtruar në Njësinë e Kujdesit Intensiv. Specialistët e mjekësisë intensive vazhdojnë të monitorojnë dhe presin një evolucion”, thuhet në deklaratë e spitalit.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"