Miqësorja e parë me Maltën, Shqipëria U-19 do të zbresë sot në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 20, 2024 | 9:30

Miqësorja e parë me Maltën, Shqipëria U-19 do të zbresë sot në fushë

Shqipëria U-19 do të luajë sot miqësoren e parë me Maltën.

rstuu

Ekipi i drejtuar nga Bledi Shkëmbi do të zhvillojë takimin e parë me këtë grupmoshë në stadiumin “Centenary Stadium”, në orën 19:30.

Ndërkohë, më datën 22, Kombëtarja U-19 do të luajë edhe miqësoren e dytë po me Maltën. Më pas, Bledi Shkëmbi pritet të marrë drejtimin e Kombëtares U-17 dhe kjo grupmoshë do i besohet Julian Ahmatajt.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"