Miqësore me drita në Korçë/ Vllaznia mat forcën ndaj Skënderbeut të Memellit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 14, 2022 | 13:32

Miqësore me drita në Korçë/ Vllaznia mat forcën ndaj Skënderbeut të Memellit

Vllaznia mbylli të shtunën ditët e saj pogradecare. Pas një jave stërvitje intensive dhe testit ndaj Dinamos, i mbyllur me shifrat 1-1, skuadra e Josës do të ketë edhe sot të njëjtin regjim pune, pra dy seanca në ditë.

Vllaznia-Skenderbeu

Ndërsa sot do të lërë Pogradecin dhe para së të kthehet në Shkodër do të udhëtojë edhe disa kilometra më tutje dhe do të zhvendoset në Korçë, ku në orën 19:00 do të zhvillojë miqësoren përballë Skënderbeut vendës.

Më pas do të kthehen në Shkodër. Kjo miqësore do të zhvillohet nën dritat e projektorëve, ku do të dyja skuadrat do të masin forcat para startit të kampionateve respektive.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"