Mesi në prag divorci me Antonelën? Historia me gazetaren pushton rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 25, 2023 | 20:20

Mesi në prag divorci me Antonelën? Historia me gazetaren pushton rrjetin

Një lajm i bujshëm ka pushtuar rrjetin ditën e sotme, bëhet fjalë për yllin argjentinas, Lionel Mesi, i cili raportohet se është në prag divorci me bashkëshorten e tij Antonela.  

mesi antonela

Sipas “Directo do Miolo” pretendohet se Mesi e tradhtoi partneren e tij, me të cilën ka dhe 3 fëmijë, me një gazetare që ndjek ekipin argjentinas të futbollit.  

s12ss-750x430

Bëhet fjalë për gazetaren Sofia Martinez, por sipas mediave braziliane marrëdhënia e tyre ka shkuar deri në intimitet.  Tradhtia thuhet se ka ndodhur pas plot 15 vitesh martesë. Situata mes çiftit pretendohet të jetë tepër e trazuar, gjithsesi në ditët në vijim pritet që kjo histori të sqarohet përfundimisht.  

PANORAMASPORT.AL

VIDEO/ Një histori me gazetaren? Shikimet e Mesit me Sofi Martinez terbojnë Antonelën

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"