Merkatoja e Elbasanit, zbulohet qëllimi i verdhebluve në elitë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2024 | 22:17

Merkatoja e Elbasanit, zbulohet qëllimi i verdhebluve në elitë

Klubi elbasanas, edhe pse ende në “festë” për rikthimin në elitë, nuke ka lënë pas dore merkaton për forcimin e skuadrës.

elbasaniii

Për momentin,emrat e zbuluar si kandidatë për t’u bashkuar me Elbasanin në verëjanë Lulaj i Tiranës dhe Kasalla i Korabit, por kuptohet që lista emerkatos është e gjatë. Synimi i drejtuesve elbasanas është që tëkrijojnë një skuadër konkurruese me lojtarë me moshë të re.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"