Mehmeti “fërkon duart”, një titullar i rëndësishëm jep shpresa për në Kukës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 3, 2023 | 21:05

Mehmeti “fërkon duart”, një titullar i rëndësishëm jep shpresa për në Kukës

Dinamo e ka kthyer tashmë gjithë vëmendjen te ndeshja e radhës me Kukësin, që luhet ditën e diel. Mungesat do ta shoqërojnë sërish këtë skuadër, ku të sigurta janë ato të Danajt që do të mungojë për një kohë të gjatë, Bardhit dhe Smaçit.

prodani-1

Drejt rikuperimit të plotë është Fatjon Andoni, lojtari që e ka shtyrë rikthimin në fushë, pasi nuk ka qenë në 100%. Ai po stërvitet me grupin aktualisht dhe duket se e ka përballuar ngarkesën, duke dhënë sinjale pozitive për trajnerin Mehmeti para sfidës me Kukësin. Rikthimi i tij do të ishte shumë i rëndësishëm, nëse kemi parasysh dëmtimin e Smaçit dhe skualifikimin e Gudiabit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"